DIVOKÝ BILL HICKOK

Vítej příteli, vidím že máš kuráž a nestačí ti atmosféru Divokého Západu jen pozorovat.  Máš chuť se vydat na nějakou dobrodružnou výpravu. 

No tak dobrá. 

Dovol abych se ti představil. Jsem James Butler Hickok, známý spíše jako Wild Bill Hickok neboli Divoký Bill Hickok. Byl jsem proslulí pistolník, zvěd a muž zákona. 

Díky své dobrodružné povaze a přesné mušce jsem se stal legendou už za svého života. Má předčasná smrt s kartami v rukou uprostřed pokerové hry mě však proslavila ještě více. 

Nechci se ti tady chlubit všemi svými skutky. Ale věř, že rychlejšího a klidnějšího pistolníka by jsi jen těžko hledal. 

Krátce po době kdy se Siouxové utkali se Sedmou kavalerií generála Custera u Little Big Hornu, sjednával jsem pořádek v nejdivočejším městě tehdejší doby – v Deadwoodu.

Ani zde se nenašel nikdo kdo by se mi postavil v tváří v tvář. Ale jednoho dne 2.srpna léta páně 1876 jsem polevil ve své ostražitosti, a při hraní mého oblíbeného pockeru jsem si vybral místo otočené zády ke dveřím. Hodiny ukazovali právě 16 hodin a 10 minut. Hra nabírala obrátky, když zpoza vedlejšího stolu vstal jakýsi muž, nekompromisně ke mě přistoupil a z bezprostřední blízkosti vystřelil. Odcházelo se mi lehce, Jen do dnešního dne nevím, jestli by mi karty které jsem v té době držel v rukou stačil na výhru… Každopádně se i ony karty stali legendou. Od toho hrozného dne se jim říká RUKA MRTVÉHO MUŽE. 

ÚKOL

1. Zjisti jakou serii karet obsahuje ruka mrtvého muže

2. Najdi serii karet v městečku a naskenuj QR kód

Nápověda: karty budou na místě nějak spojené s Divokým Billem (určitě budou v nějaké otevřené budově)